Maderoterapia je zázrak z Brazílie

Maderoterapia (masáž drevenými valčekmi) je účinná metóda
proti celulitíde. Rozkladá celulitídu, vypne pokožku, tvaruje postavu,
zbaví telo nadbytočnej vody, tým aj zmierňuje opuchy, rozprúdi lymfatický systém, naštartuje metabolizmus, zbaví telo toxínov, nadvihne zadok.
Je to zdraviu prospešná neinvazívna metóda.
Prvé výsledky sú viditeľné už po niekoľkých sedeniach.

Lotos Maderoterapia

Vyhrajte boj s celulitídou

Pri tejto masáži sa dané miesto prekrví a tým sa urýchli látková výmena, dochádza k jemnej stimulácii lymfatického systému a uvoľňujú sa nahromadené toxíny. Telo sa škodlivín zbavuje a zmierňujú sa príznaky celulitídy. Cieľom Maderoterapie je eliminovať tuk, ktorý sa hromadí
v rôznych častiach tela, ako sú boky a stehná.
Tento typ masáže aktivuje mikrocirkuláciu v ošetrovanej oblasti a eliminuje zadržiavanie vody. Používa sa tiež na tvarovanie a spevnenie zadku.

Výhody a výsledky: Maderoterapia je 100% Prírodná, 100% neinvazívna, a nespôsobuje žiadne vedľajšie účinky.

Prečo sa rozhodnúť pre maderoterapiu

Maderoterapia odbúrava celulitídu a tvaruje postavu. Dokáže nadvihnúť zadok a vypnúť pokožku. Zbavuje tela nadbytočnej vody a zmierňuje opuchy. Uvoľňuje telo a myseľ. Stimuluje lymfatický systém a odstraňuje z tela toxíny. Urýchľuje metabolizmus, spaľuje tuky, redukciu objem (štíhlejšia postava), eliminuje tukové usadeniny, ktoré bývajú nahromadené na bokoch.

Kontraindikácie maderoterapie:

Maderoterapiu neodporúčame v nasledovných prípadoch: Ak máte menštruáciau obzvlášť 2. deň, zlú zrážanlivosť krvi, kŕčové žily, tehotenstvo, deformity pokožky (ekzémy, nezahojené jazvy atď.). Rovnako ak máte infekčné, vírusové, bakteriálne a onkologické ochorenia.

Prvé výsledky uvidíte sama na sebe už po 5.- 6. procedúrach, avšak je to veľmi individuálne a závislé od stupňa celulitídy. Odporúčame kúru maderoterapie najmenej 10 sedení vo dvoch sériách. Čas jednej masáže sa pohybuje okolo 50 minút.

Máte záujem o procedúru?

Rezervujte si termín, alebo nás kontaktujte telefonicky.